O Firmie

Idea przyświecająca ASTA GROUP to przekazywanie wiedzy i doświadczenia z obszarów prowadzenia działalności gospodarczej, mających bezpośredni wpływ na podniesienie jakości i zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności operacyjnej.

W czasach, w których popularność zyskuje zarządzanie zgodne z zasadą "lean managementu", coraz większa grupa przedsiębiorców zaczyna przyglądać się stosowanym procedurom i kosztom towarzyszącym prowadzeniu działalności. W znacznej części przypadków okazuje się, że działalność operacyjna realizowana jest mało efektywnie. Nierzadko wystarczy kilka zmian aby odwrócić niekorzystny trend. ASTA GROUP posiada ogromne doświadczenie w każdym aspekcie prowadzenia działalności. Przekazując zadania ASTA GROUP zyskujecie Państwo swobodę angażowania zasobów ludzkich na potrzeby Państwa "core businessu" i wyjątkowo cenną korzyść - możliwość skupienia się na rozwojowych działaniach i kreowaniu perspektywicznej wizji dla własnego przedsiębiorstwa.
 

Zaufali nam
© 2013 ASTAGROUP Sp. z o.o. ul. Podgórna 10 64-920 Piła, tel.+48 67 350 90 01, biuro@astagroup.pl ৷ Polityka Prywatności